Finanční tipy a triky z minulého týdne

Vybrané články z minulého týdne
Fondy: Od hysterie k panice jen krůček
Zároveň s tím, jak se šíří nákaza nedůvěry v celý finanční trh, postihuje jako virus jeho další a další segmenty, či chcete-li vrstvy. Tak se v posledních dnech rozbujela i v běžném komerčním bankovnictví.
Investiční soutěž nabízí šanci porozumět turbulencím na trzích
Situace na trzích se stává složitější každým dnem. Nejnověji padl plán pomoci finančnímu sektoru v USA. Akciové trhy zažily nejvyšší denní pokles za posledních 20 let. Prostřednictvím investiční soutěže můžete porozumět dění na trzích.
Akciový titul, značka: levně
Akciové společnosti Immofinanz a Immoeast ztratily za poslední rok a půl více než 50 % své burzovní hodnoty. Kupci se zcela vytratili. Není ale právě nyní vhodný čas nakupovat?
Ceny domů v USA: Klíč k dalšímu vývoji finanční krize ve světě
Pokud by někdo dokázal mávnout kouzelným proutkem a zařídit, aby ve Spojených státech začaly znovu stoupat ceny nemovitostí, hypoteční a finanční krize by se velmi rychle přiblížila ke svému konci a levné akcie bank na pokraji kolapsu by se staly mimořádně žádaným zbožím.
Finanční tipy a triky z minulého týdne
Některé banky a pojišťovny působící na českém finančním trhu se pohybují v oblasti investování, ale nespecializují se na ni. Na Finance.cz si během 14 dnech můžete přečíst o společnostech, které mají investování v krvi. V pravidelné sérii našich finančních rad, tipů a triků jsme vám postupně představili největší a nejvýznamnější investiční společnosti působící v České republice.
Představujeme společnost Cyrrus
Společnost Cyrrus, a.s. je největší mimopražskou makléřskou společností. Firma totiž sídlí od svého založení v Brně. Zaměřuje se především na burzovní obchody v systému SPAD pražské burzy a obchodování na akciových trzích v Polsku, Maďarsku, Turecku, Německu a USA.
Představujeme společnost Patria
Společnost Patria Finance je největším obchodníkem s cennými papíry v České republice a zároveň společně s ostatními sesterskými společnostmi v rámci skupiny KBC Securities i největším obchodníkem ve střední Evropě. Přečtěte si o ní více.
Představujeme společnost X-Trade Brokers
Společnost X-Trade Brokers je českým odborníkem na CFD kontrakty, měny, komodity a burzovní indexy. Významně se podílí i na vzdělávací činnosti. Chcete vědět o této zajímavé firmě více?
Představujeme společnost Colosseum
Mezi investorskou veřejností byla vždy společnost Colosseum synonymem pro obchodování s komoditami, resp. futures. Na českém trhu se pohybuje více než 10 let. Pokud o ní chcete vědět více, čtěte dále.
Představujeme společnost Fio
Fio, burzovní společnost, a.s. je největším českým obchodníkem s cennými papíry zaměřeným na drobnou klientelu. V obchodování s akciemi po internetu má jednoznačně dominantní postavení na českém trhu.
Představujeme skupinu ATLANTIK
ATLANTIK je kapitálově nejsilnějším nebankovním licencovaným obchodníkem s cennými papíry na českém trhu a díky ročnímu obratu 164 miliard korun je čtvrtým největším obchodníkem s cennými papíry v ČR.
Výběr nejzajímavějších agenturních článků:
Banku Wachovia nakonec kupuje konkurenční Wells Fargo
Japonské akcie spadly na nové tříleté minimum
ECB ponechala hlavní sazbu na 4,25 pct
Finanční krize naši ekonomiku ani banky přímo neohrožuje
Senát schválil novou verzi amerického plánu na stabilizaci ekonomiky
Francie chce prosadit záchranný plán za 300 miliard eur
Zajišťovacím fondům hrozí masivní vracení vkladů
Podle ČNB české banky nemusí znepokojovat světová finanční krize
Irská vláda bude garantovat všechny bankovní vklady
Polská burza podala nabídku na koupi pražské burzy
09.10.2008 09:12:01
ADMIN
Nejlevnější povinné ručení
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Peněžní fondy Dluhopisové fondy Smíšené fondy Akciové fondyPojištění osob Finanční poradna
Kapitálové životní pojištění Investiční životní pojištění Rizikové životní pojištění Úvěrové životní pojištění
Důchodové pojištění Úrazové pojištění Pojištění majetku Pojištění bytů a rodinných domků Pojištění chalup a chat Pojištění domácností Peníze Výpočty kalkulačky
Rust

Rust

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one