CYRRUS, a.s., poskytuje komplexní služby na kapitálových trzích pro individuální investory i korporátní klientelu. Zaměřuje se hlavně na burzovní obchody v systému SPAD pražské burzy a obchodování na akciových trzích v Polsku, Maďarsku, Turecku, Německu a USA.

Zprostředkování obchodů s cennými papíry je hlavní činností společnosti CYRRUS, a.s.

Akcie je cenný papír, který dává svému majiteli (akcionáři) podíl na majetku dané akciové společnosti. Akcionář má také právo na podíl ze zisku akciové společnosti - na dividendu. O její výši rozhoduje každý rok s ohledem na dosažený hospodářský výsledek valná hromada složená z akcionářů. Růst kurzu akcie na burze může svým majitelům přinést kromě dividend také zajímavé zhodnocení. Práva a povinnosti majitele akcie upravuje kromě obchodního zákoníku také zákon o cenných papírech. Našim klientům doporučujeme částku 30 000 Kč jako minimální vstupní investici. V současnosti nabízíme možnost obchodovat tituly na trzích v České republice, Polsku, Maďarsku, Turecku, Německu a USA.


P Ř Í K L A D
Zákazník uvažuje o nákupu akcíí (jaro 2006) a to defenzivněji a dlouhodoběji, bez využití cizích peněz, pákových efektů a zvýšené rizikovosti. Z tohoto důvodu, po dohodě s osobním makléřem, byl vybrán energetický sektor, resp. akcie společnosti ČEZ, které se obchodují na pražské burze. Podává tedy pokyn k nákupu akcií společnosti ČEZ a má k dispozici 100 000 Kč. K nákupu se rozhodl na jaře 2006, kdy je kurz akcií ČEZ na hodnotě 1 000 Kč a kupuje tudíž 100ks.

 

Technická specifikace pokynu:
Směr: Nákup
Titul: ČEZ
Počet ks: 100ks
Kurz (cena): 1 000 Kč
Trh: KOBOS BCPP


Popis operace:
Zákazník nakoupil 100 ks akcií ČEZ za 1 000 Kč a měl k tomu k dispozici 100 000 Kč. Zákazník investuje dlouhodobě a akcie stále drží. V červenci 2008 se kurz akcií ČEZ pohybuje u 1 300 Kč. Pokud by nyní tuto pozici zákazník prodal, obdržel bez odečtení poplatků za nákup a prodej hrubý výnos 30 000 Kč, resp. 30% zhodnocení.

CHCETE VĚDĚT VÍC?

Neváhejte kontaktovat naše makléře, kteří Vás provedou celým invetičním procesem. Tato služba je zdarma a pro všechny typy klientů. Můžete také navštívit naše semináře a sledovat pravidelné aktuální zpravodajství a analýzy.

 

ZAČÍNAJÍCÍ INVESTOŘI

Začínající investory upozorňujeme, aby si byli vědomi toho, že obchody mohou přinést nejen zisk, ale také ztrátu. Naše společnost poskytuje zákazníkům bezplatná nezávazná doporučení k nákupu či prodeji cenných papírů, vycházející z kvalitního analytického zázemí a spolehlivých informačních zdrojů (Bloomberg, Reuters, ČTK atd.). Rozhodnutí o provedení obchodu je vždy na zákazníkovi. Klient je po dohodě se svým osobním makléřem v telefonickém kontaktu a je okamžitě informován o všech důležitých skutečnostech.

VÍCE INFORMACÍ

MINIMUM O DANÍCH

UPOZORNĚNÍ NA RIZIKA

SMLOUVY A FORMULÁŘE

09.09.2008 07:49:02
ADMIN
Nejlevnější povinné ručení
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Peněžní fondy Dluhopisové fondy Smíšené fondy Akciové fondyPojištění osob Finanční poradna
Kapitálové životní pojištění Investiční životní pojištění Rizikové životní pojištění Úvěrové životní pojištění
Důchodové pojištění Úrazové pojištění Pojištění majetku Pojištění bytů a rodinných domků Pojištění chalup a chat Pojištění domácností Peníze Výpočty kalkulačky
Rust

Rust

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one