Fondy na Turecko se slevou na vstupním poplatku

Nabídka fondů se slevou na vstupním poplatku v měsíci únoru a březnu je skutečně pestrá. 9 fondů v naší akční nabídce jsou zaměřeny na Turecko a vybírat můžete z akciových, smíšených i dluhopisových fondů.

Lednové domino z fondů vytřáslo zisky roku 2007

Panika na akciových trzích se v lednu 2008 musela nutně projevit i v podílových fondech. Samozřejmě zejména u těch s rizikovým apetitem, tedy smíšených a akciových, případně fondech fondů. Naproti tomu konzervativní produkty prožily slušný měsíc, korunové dluhopisové fondy dokonce zazářily jako už dlouho předtím ne.

HSBC - Světová premiéra zajištěného fondu v CZK

Zimní tranše zajištěných fondů HSBC. Nyní se i konečně dočkali korunoví investoři - HSBC nabízí zimní tranši včetně jednoho korunového zajištěného fondu.

Nejsme svědky dlouhodobějšího poklesu, ale pouze korekce

ČP Invest přichází s hodnocením aktuální situace na trzích a doporučením a vysvětluje, proč jsme dle názoru analytiků svědky korekce, a ne na začátku dlouhodobějšího poklesu.

22.02.2008 08:17:46
ADMIN
Nejlevnější povinné ručení
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Peněžní fondy Dluhopisové fondy Smíšené fondy Akciové fondyPojištění osob Finanční poradna
Kapitálové životní pojištění Investiční životní pojištění Rizikové životní pojištění Úvěrové životní pojištění
Důchodové pojištění Úrazové pojištění Pojištění majetku Pojištění bytů a rodinných domků Pojištění chalup a chat Pojištění domácností Peníze Výpočty kalkulačky
Rust

Rust

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one