Investujte do Brazílie a ušetřete na poplatku

V naší tradiční akci "Fond měsíce", která navazuje na seriál "Investománie" naleznete tentokrát celkem 9 fondů, které mají co dočinění s Brazilií. V měsících dubnu a květnu si můžete objednat tyto fondy až s 50% slevou na vstupním poplatku.

 

Investománie - 4. díl: Brazílie

Cestování za investicemi po světě se dnes zastaví v zemi, jejíž jméno zní dost lidem určitě exoticky. Možná i proto, že se jí přezdívá „perla Jižní Ameriky“.

 

Naučte se investovat (5)

Není pochyb o tom, že například Microsoft je významnou a „dobrou“ společností, ale co její akcie, je vhodné si takovou nebo podobně „dobré“ společnosti kupovat? V závěru si také můžete přečíst několik základních doporučení vyplývajících z tohoto a předchozích dílů.

 

Amerika v recesi, ceny akcií jsou nízko, ale investujte raději postupně

Každý měsíc zveřejňujeme čtyři výsledky anketních otázek, které mohou čtenářům více přiblížit aktuální náladu mezi profesionály a blíže přiblížit jejich práci.

 

Hilarovi myslí na budoucí studia svých dětí

V minulém díle Pěti statečných jsme se seznámili s Petrem Hilarem, mladým mužem, kterého provedeme jeho životem. Našemu Petrovi bude v boji proti finančním žralokům pomáhat v různých životních situacích novodobých Pět statečných. Po celý rok budeme jejich snahy sledovat, Petrovi mezitím uběhne celý produktivní věk a na Vánoce se s námi dostane až do důchodu.

 

Jak předpovídat vývoj trhů!

Poklesy, které dohání k šílenství, i rekordní růsty, jaké trhy nepamatují desítky let. Standardní metody a pokusy o predikci selhávají. Analytikům nepomáhají standardní techniky. Pro období silné volatility, které nebere ohled na trendy a křivky vývojů získávají tvar sinusovky, je třeba vytáhnout silnější kalibr!

 

 

Co je Phishing a jak se mu ubránit?

Jsme v poslední době svědky internetového útoku (Phishing) na klienty České spořitelny, a.s. Tyto útoky nejsou ojedinělé v minulosti byly podobně postiženi klienti i jiných bank. Útočníkům se v minulosti podařilo v minulosti získat poměrně značnou finanční částku. Není důvod mít obavu, stačí znát jen pár základních informací, které si můžete přečíst níže.

 

22.04.2008 09:04:02
ADMIN
Nejlevnější povinné ručení
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Peněžní fondy Dluhopisové fondy Smíšené fondy Akciové fondyPojištění osob Finanční poradna
Kapitálové životní pojištění Investiční životní pojištění Rizikové životní pojištění Úvěrové životní pojištění
Důchodové pojištění Úrazové pojištění Pojištění majetku Pojištění bytů a rodinných domků Pojištění chalup a chat Pojištění domácností Peníze Výpočty kalkulačky
Rust

Rust

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one