Stravenky: jednička mezi tuzemskými benefity
Pouze správně motivovaný pracovník je pro firmu přínosem. Proto zaměstnavatelé často využívají celou řadu motivačních faktorů v podobě zaměstnaneckých benefitů. Mezi tuzemskými firmami vévodí stravenky.

Zaměstnavatelé motivují zaměstnance příspěvky
Mezi hojně využívané zaměstnanecké výhody patří příspěvky zaměstnavatele placené zaměstnancům na jejich penzijní připojištění se státním příspěvkem a na soukromé životní pojištění. Jaké novinky v této oblasti přinesl rok 2008?

Benefity pro dietáře
Zatímco zástupy zaměstnanců lamentují nad nadcházejícím zrušením stravenek, existují i tací, které to nechává ledově klidné. Jídlo si nosí z domu pečlivě připravené v boxech a netrpělivě vyčkávají na další permanentky do posilovny.

     Když peníze nejsou všechno
Zaměstnanecké výhody jsou u firem i jejich zaměstnanců stále oblíbenější, a tak není divu že podle průzkumů je u nás používaných již více než třicet různých druhů benefitů. Některé přináší peníze navíc, jiné zpříjemňují a zjednodušují život či pracovní poměr.

Na finanční úřad a zpět
Co vás nejčastěji napadne při slovu březen? Jarní únava? Daňové přiznání? Deprese? Vzhledem k jarní únavě se vám v tomto týdnu budeme snažit maximálně daňové přiznání ulehčit. Tak, aby nevedlo k depresím.

Ulevte svému daňovému přiznání!
Daně z příjmů tvoří jednu z hlavních příjmových položek státního rozpočtu. Jejich placení patří mezi nepopulární úkony, kterým se člověk jen těžko vyhne. Přesto existují legální cesty, jak si daňovou povinnost snížit. Proč je nevyužít?

Průvodce daňovým přiznáním za rok 2007
Březen je tady a spolu s ním se blíží i konečný termín pro podání daňového přiznání k dani z příjmu za rok 2007. Přečtěte si, jak tento nepříliš oblíbený a rozhodně ani ne zrovna jednoduchý formulář letos vypadá a jak jej máte vyplnit.

Nemáte náklady? Využijte výdajové paušály!
Hledáte jednoduchý způsob, jak se vypořádat s daněmi a jak si zjednodušit celou evidenci dokladů? Nebo jsou vaše náklady na podnikání ve srovnání s příjmy nízké? Řešením pro vás by mohly být výdajové paušály.

Aktuální přiznání k dani z příjmů

Nejlevnější povinné ručení
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Peněžní fondy Dluhopisové fondy Smíšené fondy Akciové fondyPojištění osob Finanční poradna
Kapitálové životní pojištění Investiční životní pojištění Rizikové životní pojištění Úvěrové životní pojištění
Důchodové pojištění Úrazové pojištění Pojištění majetku Pojištění bytů a rodinných domků Pojištění chalup a chat Pojištění domácností Peníze Výpočty kalkulačky
Rust

Rust

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one