Aplikace MOJE PORTFOLIO umožňuje snadno a rychle zjistit aktuální stav vašich investic do otevřených podílových fondů. Nebudete tedy už muset pracně z několika zdrojů zjišťovat aktuální kurzy fondů a vypočítávat, jestli se vám investice zhodnocují či nikoliv. To vše děláme za vás!
Služba je navíc zcela zdarma a při registraci nevyplňujete žádné osobní údaje!

(Jediným trochu osobním údajem je email, ale díky možnosti založit schránku na libovolné veřejné emailové službě nejste nuceni použít svoji firemní nebo domácí email adresu. Takže ani při zadání vašeho emailu neztrácíte svoji anonymitu. )

RegistraceUpozornění: pokud se vám nedaří odeslat tento formulář, máte pravděpodobně zakázaný JavaScript.
 Reklama
Email dokonce nemusíte vůbec zadávat, a to v případě, že nebudete chtít zasílat upozornění na změny kurzů fondů ve vašem portfoliu (tzv. alerty). Tato upozornění zasílaná mailem (tedy i jako SMS na mobilní telefon) vám však pomohou hlídat vaše portfolio - můžete si nastavit zasílání alertů při denní, týdenní, měsíční (atd.) relativní změně kurzu fondu větší než je vámi zadaná mez, příp. si můžete nechat zaslat alert při vzrůstu kurzu fondu nad určitou hodnotu či při poklesu kurzu pod určitou hodnotu, resp. při vzrůstu hodnoty fondu v portfoliu nad určitou hodnotu či při poklesu hodnoty fondu v portfoliu pod určitou hodnotu.

Ve službě MOJE PORTFOLIO můžete sledovat jak vývoj vaší reálné, tak třeba i fiktivní investice.
Stačí učinit dva kroky
Nejlevnější povinné ručení
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Peněžní fondy Dluhopisové fondy Smíšené fondy Akciové fondyPojištění osob Finanční poradna
Kapitálové životní pojištění Investiční životní pojištění Rizikové životní pojištění Úvěrové životní pojištění
Důchodové pojištění Úrazové pojištění Pojištění majetku Pojištění bytů a rodinných domků Pojištění chalup a chat Pojištění domácností Peníze Výpočty kalkulačky
Rust

Rust

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one