Do ČR přichází skupinová registrace k DPH
V rámci zákona o stabilizaci veřejných rozpočtů dochází k více či méně významným změnám i v zákoně o dani z přidané hodnoty. Nejvýznamnější novinkou je zavedení institutu takzvané skupinové registrace, který již zavedla řada zemí Evropské Unie.
  Vybavujeme domácnost na dluh
Chystáte se v rámci vánočních svátků i na zvelebování domova a nevíte jaká půjčka je nejméně nevýhodná? Provedeme vás úvěrovým bludištěm a upozorníme na slepé uličky.
  Když se řekne černé zlato
Ropa je jednou z nejvýznamnějších strategických surovin na světě. Její spotřeba a především cena výrazně ovlivňuje chod světové ekonomiky, stejně jako ceny pohonných hmot. Proč je tak nepostradatelná a co všechno ovlivňuje její cenu?
  Povinné odvody podnikatelům vzrostou
Podnikáte jako OSVČ? Potom se vás dotknou změny, které reforma přinesla do zdravotního a sociálního pojištění. Změny hlavně úspěšné podnikatele nepotěší, protože se jim zvýší maximální vyměřovací základ a navíc pojistné již nebude daňovým výdajem.
Obdarovaným i dědicům reforma přeje
Zdědili jste majetek po bohatém strýci? Obdrželi jste hodnotný dar od zámožného sourozence? Podle současné právní úpravy zákona o dani dědické, darovací a z převodu nemovitostí byste státu zaplatili nemalou daň. Od nového roku však už díky reformě nikoliv.
Nové daně přichází, staré zůstávají
Od roku 2008 by měly v Česku začít platit 3 nové daně. I přes to, že by tato daňová reforma měla být „ekologická“ pro naše peněženky, panuje jakési všeobecné očekávání, že se kvůli ní energie výrazně zdraží a celkem nic nezlevní
Sociální dávky se od nového roku sníží
Pokud pobíráte sociální dávky, určitě pro vás bude zajímavá informace jakých změn doznají od roku 2008. Reforma se totiž nevyhnula ani sociální oblasti. Mnoho lidí tak bude pobírat nižší dávky než nyní.
Pozor, regulace zdravotnictví přichází!
Není snad v této zemi nikoho, kdo by neslyšel o reformních opatření ve zdravotnictví. Přestože média veřejnost informují, znalosti některých občanů i lékařů jsou dosti neúplné. Na co se tedy připravit?
07.02.2008 14:40:50
ADMIN
Nejlevnější povinné ručení
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti
Peněžní fondy Dluhopisové fondy Smíšené fondy Akciové fondyPojištění osob Finanční poradna
Kapitálové životní pojištění Investiční životní pojištění Rizikové životní pojištění Úvěrové životní pojištění
Důchodové pojištění Úrazové pojištění Pojištění majetku Pojištění bytů a rodinných domků Pojištění chalup a chat Pojištění domácností Peníze Výpočty kalkulačky
Rust

Rust

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one